״וירטואלי ירושלמי״-מסע גרפיטי בנחלאות

רוצים לחוות את שוב את ירושלים אבל קצת חוששים להגיע ? רוצים לחוות שוב את הסימטאות , הגרפיטי והסיפורים של נחלאות ?

 

אם אתם לא יכולים להגיע לירושלים , אנחנו נביא לכם את ירושלים עד הבית!!

 

מוזמנים לסיור גרפיטי ״ חמישים גוונים של ירושלים״ בנחלאות שמשלב בין עולם הגרפיטי הייחודי של העיר בו ממש ניתן לחוות את הפסיפס האנושי הירושלמי על הקירות , לבין סיפור שכונת נחלאות שמשלבת בתי כנסת ייחודיים, בורות מים , סימטאות ציוריות, עדות שונות ובעצמה מהווה פסיפס אנושי ירושלמי מדהים.

מוזמנים להירשם לחווית אונליין ירושלמית 

חרדי וירטואלי- סיור ואירוח ביתי וירטואלי בשערי חסד

תמיד רציתם להכיר את העולם החרדי מבפנים? 
איך הם לומדים? איך הם מכירים בני ובנות זוג? את ההבדלים בין הזרמים השונים ובכלל לפגוש את העולם הכל כך מורכב ומיוחד הזה באופן בלתי אמצעי? 

עכשיו אתם יכולים לעשות את זה מהספה בסלון באירוח הביתי הוירטואלי עם דודי בשערי חסד!

דודי ייקח אתכם אל בית משפחת נדב בשערי חסד למפגש בלתי אמצעי עם משפחה חרדית ירושלמית מקסימה שמשלבת בתוכה את כל המרקמים של העולם החרדי. ליטאים וחסידים, אשכנזים וספרדים ונשמע מהם באופן בלתי אמצעי על אורחות חייהם כשהכל על השולחן ובנוסף תהיה לנו הזדמנות לשוחח איתם ולשאול אותם כל שאלה.

מוזמנים להירשם ולחוות חוויה חרדית ירושלמית אותנטית

זום בעתיקה- מביאים לכם את ירושלים לסלון

כשכולם מספרים על עוד ביקור בעיר העתיקה הם מציינים שביקרו בכותל וברובע וכמובן מתכוונים לרובע היהודי ומשום מה שוכחים שעיקר פניני התיירות של ירושלים מצויות דווקא ברובע המוסלמי הסמוך והעתיק יותר.
אז אם אתם רוצים לחוות חוויה ירושלמית אותנטית, מוזמנים לסיור ברובע המוסלמי עם דודי דרך ה- zoom

במהלך הסיור תבקרו בחצרות קטנות וקסומות של אנשי היישוב הישן בירושלים כבית המערבים, חצר גליציה וחצר רייסין, דרך תצפיות מרהיבות ובגגות דיסקין וגליציה. תבקרו בכותל הקטן שמשמר את מבנה רחבת הכותל המערבי כפי שהיה לפני ששת הימים, מבנים ממלוכיים אותנטיים עם ארכיטקטורה עוצרת נשימה, שרידי רחובות רומיים, סיפורי דו קיום או תלת קיום ברובע בו יש ישיבות, כנסיות ומסגדים יחד וכמובן בשני השווקים הגדולים של רחוב הגיא ורחוב בית הבד בו בימים רגילים ניתן למצוא הכל , אבל לא ממש בזול...

מוזמנים לחוות את העולם הנסתר של ירושלים היישר מהספה שלכם

מסע בזמן-סיור וירטואלי בחצרות החרדיות של ירושלים

רוצים להצטרף לסיור לא שגרתי בחצרות החרדיות של ירושלים? 
להכיר מקרוב את אורח החיים החרדי ב'ירושלים הקטנה'? 
מוזמנים להצטרף אל דודי לסיור zoom מרתק בשכונות החרדיות הלא מוכרות של ירושלים!!

כשמזכירים את המילים חרדים וירושלים, בדרך כלל המקומות הראשונות שעולים במוחנו הם מאה שערים או הכותל המערבי. אתם מוזמנים לגלות מקומות וחצרות חרדיות ישנות ממש במרכז העיר בהן נדמה כאילו הזמן עצר מלכת. 
חצרות עם בורות מים, בתי כנסת בסגנון של שטיבל מזרח אירופאי, מקוואות ייחודייים, גמ״חים ופשקווילים.
במהלך הסיור תבקרו בשכונות: זכרון משה, בתי ראנד, בתי ברוידא, כנסת ישראל ושערי חסד ותכירו עולם ירושלמי מופלא שמשמר את ירושלים של פעם.

המליצו עלינו בפנזינג: